tel. 776 01 50 50           

 

 


HLAVNÍ STRANA

SLUŽBY PRO DOMÁCNOSTI

SLUŽBY PRO FIRMY A SVJ

ŠTĚNICE DOMÁCÍ


PŘEHLED ŠKŮDCŮ    CENY SLUŽEB

NEJČASTĚJŠÍ DOTAZY

BEZPEČNOSTNÍ INFO    KONTAKT

 

Zásady používání webu a ochrana osobních údajů na webu - GDPR

 

 

INFORMACE O CENÁCH ZA NAŠE SLUŽBY

 

Pevné garantované ceny pro domácnosti

nejsme plátci DPH

 

 

 

Štěnice domácí, blecha

 

máme pevnou cenu pro domácnost (bytovou jednotku) bez ohledu na její velikost, stupeň zamoření ap. Zavolejte nám, naše ceny jsou příznivé a zpravidla nejnižší v oblasti.

 

Cenu se dozvíte po telefonu, žádné další poplatky (práce, materiál, doprava) u nás NEPLATÍTE.

 

Doprava ZDARMA, servis na celém území ČR.

 

INSPEKCE V BYTĚ

 

Nejste-li si jisti, zda se ve Vašem případě skutečně jedná o štěnici domácí, přijedeme k Vám a uděláme prohlídku bytu s cílem vyloučení či potvrzení Vašeho podezření a to za cenu 110 Kč + doprava 11 Kč / zpáteční km.

 

 

 

Rus domácí, švábovití

 

cenu lze určit po telefonické konzultaci dle podmínek na místě.

 

Doprava ZDARMA, servis na celém území ČR, cena bez ohledu na velikost bytu, práce a materiál v ceně.

 

Pozn. při výskytu rusa domácího je vždy (neurčí-li technik jinak) třeba provést bariérový postřik v bytech „do kříže“, tedy nahoře, dole, vpravo a vlevo od napadeného bytu. Prokáže-li se v jednom z těchto bytů výskyt, postupujeme do kříže od tohoto bytu a tak dále.

 

 

 

Vosa obecná   600 Kč / hnízdo (další hnízda na stejném místě á 300 Kč)

 

Sršeň obecná   900 Kč / hnízdo (další hnízda na stejném místě á 400 Kč)

 

 

Doprava 11 Kč za zpáteční km od servisního místa

(provádíme pouze v Praze a Středočeském kraji)

 

 

 

Mravenci

 

cena se odvíjí dle spotřeby materiálu + práce + doprava

po telefonické konzultaci jsme zpravidla schopni Vám říci přibližnou cenu ošetření

 

 

 

Mravenci farao

 

aplikace požerového gelu - vždy individuální cenová nabídka pro dům (při výskytu mravence farao je vždy třeba provést aplikaci požerové nástrahy ve všech bytech domu)

 

 

 

Mouchy, komáři, ovádi, octomilky a jiný obtížný létající hmyz

 

přesnou cenovou nabídku Vám zpracujeme na základě informací o místě ošetření, rozsahu a druhu škůdce a povahy Vašeho závodu či ošetřovaného prostoru.

 

 

 

Deratizace

hubení škodlivých hlodavců

 

cena se odvíjí dle spotřeby materiálu (požerová nástraha + deratizační staničky) + práce + doprava

po telefonické konzultaci jsme zpravidla schopni Vám říci přibližnou cenu ošetření

 

Poskytujeme komplexní servis - od jednotlivých zakázek, po poskytování smluvních servisů pro firemní zákazníky a výrobní podniky s odpovídající dokumentací dle HACCP.

 

 

 

Ochrana proti holubům, sítě proti pádu koček

(lodžie, balkony)

 

cenu lze určit pouze po prohlídce požadovaného místa instalace servisním technikem, zaměření a posouzení podmínek na místě.

 Je třeba zároveň posoudit nutnost objednání vysokozdvižné plošiny či jiných technických prostředků (práce ve výškách apod.) Vždy je třeba zajistit parkování na místě zásahu a dostupnost el. sítě 220V v dosahu technických prostředků.

 

 

 

PRO FIRMY

 

Přesnou cenu za naše služby pro firmy, bytová družstva a podobné subjekty nelze relevantně a seriózně určit předem.

 

Abychom cenu stanovili přesně a odpovědně, je nezbytné seznámit se s celkovou situací na místě. Z tohoto důvodu nabízíme prohlídku napadených prostor a sestavení cenové nabídky. Velmi podstatný aspekt ovlivňující výslednou cenu je stupeň zamoření. Dále má na cenu vliv ošetřovaná plocha, použitá technologie, prostředky, materiál, povaha vašeho provozu aj.

 

Poskytujeme komplexní servis - od jednotlivých zakázek, po poskytování smluvních servisů pro firemní zákazníky a výrobní podniky s odpovídající dokumentací dle HACCP.

 

 

Jak na to?

 

1. zavolejte nám na 776 01 50 50, 727 828 182 nebo napište email na ddd@ddd-sluzby.cz a sdělte nám Váš požadavek, poptávku či žádost o cenovou nabídku

 

2. pokud nebudeme moci cenu určit během telefonního hovoru nebo je Vaše zakázka specifická, přijedeme, zjistíme situaci, navrhneme Vám řešení a stanovíme přesnou cenu

 

3. rozhodnutí je na vás, budete-li s cenou a řešením souhlasit, zakázku provedeme a zbavíme Vás vašeho problému či nastavíme trvalé řešení odpovídající legislativě a požadavkům kontrolních orgánů

 

 

Mapa stránek


Úvodní strana Hubení štěnicDeratizaceDezinsekce Pro firmy, HACCPPoradna, FAQ


Přehled škůdců Ceník pracíBezpečnostní informaceKontakt

 

 

Seo servis  Katalog odkazů  CZIN.eu  Pagerank změřil www.CZIN.eu  Portály měst - informační portály více než 250 vybraných měst České republiky 

Katalog Bezva Portál  Europalist.euKatalog Začátek.cz  Nový katalog stránek 

Inzertní stránky Inzerce Mělník jsou k dispozici zdarma a bez registrace.

 

 

Štítky

štěnice garance kousnutí krev rus šváb vosy sršně hnízdo myš potkan krysa rada dokumentace záruka ddd domácí postelní deratizace dezinfekce dezinsekce ploštice hubení hmyz hlodavci haccp holubi firma zkušenosti mravenci

   Benešov  Beroun  Blansko  Brno  Bruntál  Břeclav  Čáslav  Česká Lípa  Česká Třebová  České Budějovice  Český Krumlov  Děčín  Domažlice  Frýdek-Místek  Havlíčkův Brod  Hodonín  Hradec Králové  Cheb  Chomutov  Chrudim  Jablonec nad Nisou  Jeseník  Jičín  Jihlava  Jindřichův Hradec  Karlovy Vary  Karviná  Kladno  Klatovy  Kolín  Kroměříž  Kutná Hora  Liberec  Litoměřice  Louny  Mělník  Mladá Boleslav  Most  Náchod  Nový Jičín  Nymburk  Olomouc  Opava  Ostrava  Pardubice  Pelhřimov  Písek  Plzeň  Praha  Prachatice  Prostějov  Přerov  Příbram  Rakovník  Rokycany  Rychnov nad Kněžnou  Semily  Sokolov  Strakonice  Svitavy  Šumperk  Tábor  Tachov  Teplice  Trutnov  Třebíč  Uherské Hradiště  Ústí nad Labem  Ústí nad Orlicí  Vsetín  Vyškov  Zlín  Znojmo  Žďár nad Sázavou

 

 

© 2008 - 2018 Tomáš Jíra, všechna práva vyhrazena