volejte: 776 11 70 50      

Deratizace, dezinfekce, dezinsekce

 

HLAVNÍ STRANA

 

DERATIZACE, DEZINSEKCE


SLUŽBY PRO FIRMY, BD A SVJ

NEJČASTĚJŠÍ DOTAZY, KONTAKT

 

 

DERATIZACE - HUBENÍ OBTÍŽNÝCH HLODAVCŮ

 

Deratizace je soubor opatření, která směřují k hubení nebo omezování výskytu škodlivých hlodavců.

 

 

PROVÁDÍME:

 • průběžné monitorování výskytu, migračních vstupů a druhů hlodavců

 • pravidelné pokládání deratizačních nástrah

 • kontrolu, doplňování a obměnu nástrah v uzavřených nebo uzamykatelných papírových, plastových nebo kovových staničkách

 • odstraňování starých nástrah a sběr uhynulých hlodavců

 • pravidelné vyhodnocení monitoringu a evidence výskytu škůdců

 • pravidelné předávání protokolů o provedení prací, odpovídající příslušným předpisům a normám a jejich archivaci po dobu 5 let

 • upozorňování na technické nedostatky, umožňující vstup hlodavců do objektu

 • viditelné označení míst provádění deratizace výstražnými samolepkami

 • vedení dokumentace o ošetřovaném prostoru dle zákonných norem a předpisů


 

Nabízíme smluvně podložený, pravidelný servis, v rozsahu dle potřeby, jehož součástí je stálý monitoring Vašich bytových, výrobních, skladových či provozních prostor a v případě zjištění výskytu škůdce okamžitý a účinný zásah. Po každém zásahu následuje kontrola, případně doplnění úbytku nástrahy a sběr uhynulých hlodavců.

Každý smluvní zákazník obdrží složku "Dokumentace dle HACCP", která je uložena v provozovně pro potřeby kontrolních orgánů a auditů. Obsahuje např.: rozsah činnosti, servisní doklady, plán rozmístění nástrah, vyhodnocení účinnosti - checklisty, bezpečnostní listy, povolení přípravků ad.)

 

Více o HACCP v ochraně proti škůdců se dočtete zde...

 


 

V PŘÍPADĚ VÝSKYTU ŠKŮDCE NÁS IHNED KONTAKTUJTE.

 

Provedeme prohlídku napadeného prostoru, poté doporučíme vhodná opatření a v případě potřeby profesionálního zásahu vypracujeme nejvýhodnější cenovou nabídku.

 

Vždy se snažíme akceptovat Váš termín. Pracujeme rychle a spolehlivě. Používáme přípravky schválené pro použití v ČR i EU, bezpečné pro lidské zdraví, domácí zvířata a šetrné pro životní prostředí.

 

ZDRAVOTNÍ RIZIKA

Hlodavci jsou častými přenašeči infekčních nemocí, jako jsou: Veilova žloutenka, tularemie, salmonela, lymfocitární chriomeningitidy, pneumocystózy aj.  a způsobují značné ekonomické ztráty.

 

OŠETŘUJEME:

 • stravovací zařízení (restaurace, školní jídelny, bufety, prostory závodního stravování aj.)

 • zemědělské objekty (sklady, stáje, sila, mlýny aj.)

 • potravinářské výrobní provozy (pekárny, masokombináty)

 • soukromé byty a bytová družstva

 • ubytovací zařízení (hotely, penziony, ubytovny

 • a další dle potřeby

DOPORUČENÉ TERMÍNY DERATIZACE

první servis provádíme při převzetí péče o objekt a následně doporučujeme v souladu se standardní metodikou speciální ochranné deratizace minimálně 4 preventivní zákroky ročně v cca 3 měsíčních odstupech, (doba je odvozena od trvanlivosti přípravků). Jedná-li se o riziková místa (potravinářské provozy, aj.), je doporučeno ošetřovat objekt častěji. Vybraná místa s malou pravděpodobností napadení lze po dohodě ošetřovat pouze v případě výskytu škůdců.

 

 

 

PRO FIRMY

 

Přesnou cenu za naše služby pro firmy, bytová družstva a podobné subjekty nelze relevantně a seriózně určit předem.

 

Abychom cenu stanovili přesně a odpovědně, je nezbytné seznámit se s celkovou situací na místě. Z tohoto důvodu nabízíme prohlídku napadených prostor a sestavení cenové nabídky. Velmi podstatný aspekt ovlivňující výslednou cenu je stupeň zamoření. Dále má na cenu vliv ošetřovaná plocha, použitá technologie, prostředky, materiál, povaha vašeho provozu aj.

 

Poskytujeme komplexní servis - od jednotlivých zakázek, po poskytování smluvních servisů pro firemní zákazníky a výrobní podniky s odpovídající dokumentací dle HACCP.

 

Více o HACCP v ochraně proti škůdců se dočtete zde...

 

 

Jak na to?

 

1. zavolejte nám na 776 11 70 50 nebo napište email na ddd@ddd-sluzby.cz a sdělte nám Váš požadavek, poptávku či žádost o cenovou nabídku

 

2. pokud nebudeme moci cenu určit během telefonního hovoru nebo je Vaše zakázka specifická, přijedeme, zjistíme situaci, navrhneme Vám řešení a stanovíme přesnou cenu

 

3. rozhodnutí je na vás, budete-li s cenou a řešením souhlasit, zakázku provedeme a zbavíme Vás vašeho problému či nastavíme trvalé řešení odpovídající legislativě a požadavkům kontrolních orgánů

 

 


Mapa stránek
 

Úvodní stranaDeratizaceDezinsekcePro firmyHACCPFAQBezpečnostní informaceOchrana osobních údajůKontakt

 


 

Seo servis  CZIN.eu 
Katalog Bezva Portál  Europalist.euNový katalog stránek

 


 

© 2010-2023 Tomáš Jíra, Hráského1929/23, 148 00 Praha 4 - Chodov, tel.: 776 11 70 50, IČ: 66488907