tel. 776 01 50 50           

 

 

 

HLAVNÍ STRANA

 

SLUŽBY PRO DOMÁCNOSTI

 

SLUŽBY PRO FIRMY A SVJ

 

ŠTĚNICE DOMÁCÍ

 

PŘEHLED ŠKŮDCŮ     CENY SLUŽEB

 

NEJČASTĚJŠÍ DOTAZY     VOLNÁ MÍSTA

 

BEZPEČNOSTNÍ INFO     KONTAKT

 

 

 

KONTAKT, INFORMACE O FIRMĚ, SPOLUPRÁCE, CERTIFIKÁTY A POVOLENÍ K VÝKONU ČINNOSTI

 

 

 

KONTAKTNÍ ÚDAJE

 

Tomáš Jíra

DDD Služby

 

tel.: 776 01 50 50, 608 654 098

 


 

KONTAKTNÍ FORMULÁŘ

 

Důležité upozornění: VŽDY uvádějte telefonní kontakt na sebe. Není v našich silách odpovídat písemně na všechny dotazy, u většiny z nich bývá o mnoho rychlejší a pro vás srozumitelnější, bez nutnosti dodatečných dotazů, když vám zavoláme. Nebude-li uveden telefonní kontakt vyhrazujeme si právo na dotaz nereagovat.

 

Děkujeme za pochopení.

 

 


 

Sídlo firmy:

Masarykova 596, 284 01 Kutná Hora

(na uvedené adrese není provozovna)

 

IČO: 66488907

 

zapsaná v ŽR MÚ K. Hora, č.j. MKH/048086/2017

 

email: ddd@ddd-sluzby.cz

facebook: https://www.facebook.com/dddsluzbycz/

 

web: http://www.ddd-sluzby.cz

web oblast KH: http://www.deratizace-kutna-hora.cz

 

další weby:

http://www.stenice-postelni.cz

 

 

 

Jsme členem sdružení DDD a evropské konfederace CEPA.


 

Jsme hrdi na to, že jsme se stali smluvním partnerem společnosti i2L Research Ltd., která je předním evropským testovacím a vývojovým centrem přípravků pro boj proti škůdcům. Společnost spolupracuje s univerzitami a ústavy entomologie a parazitologie České akademie věd, např. s Jihočeskou univerzitou v Českých Budějovicích. Podílíme se na testování dezinsekčních přípravků a prostředků proti hmyzu

 

 

 

O FIRMĚ

 

Jsme v oboru od roku 2001

Firma Tomáš Jíra, DDD Služby se zabývá činnostmi deratizace, dezinsekce a dezinfekce, tedy hubením obtížného hmyzu a škodlivých hlodavců, ale také opatřeními k zabránění hnízdění a dosedání holubů aj. Sídlo firmy je v Kutné Hoře, avšak působí na celém území České republiky a to i díky rozmístění servisních techniků.

 

Majitel firmy, pan Tomáš Jíra se profesionálně zabývá hubením štěnic, na tento hmyz se specializuje a sleduje nejnovější poznatky o tomto škůdci. V oboru DDD působí od roku 2001, kdy nastoupil jako zaměstnanec do jedné z nejvýznamnějších deratizačních firem v ČR. V roce 2010 pak založil vlastní DDD firmu v Jihočeském kraji. V průběhu roku 2012 již působnost firmy zahrnovala převážnou většinu České republiky.

 

V roce 2015 firma činnost ukončila a její portfolio klientů a činností převzala nástupnická firma DDD Služby s.r.o. pod vedením jednatele Tomáše Jíry. V tomto období společnost výrazně rozšířila služby pro firemní zákazníky, jako jsou výrobní a skladové závody, gastronomické podniky, potravinářské a zemědělské provozy.

 

Od roku 2017 je obnovena činnost původní rodinné firmy Tomáš Jíra se sídlem v Kutné Hoře. Firma tak opouští podnikání "s ručením omezeným" a nadále hodlá provozovat své služby s nejvyšším možným standardem se zaměřením na evropskou politiku IPM pod hlavičkou vlastního jména. Přebírá opět kompletní portfolio zákazníků Společnosti DDD Služby s.r.o. pod svou správu.

 


 

LIDÉ

 

Šárka Cociu

 

V oboru působí od roku 2011, kdy založila vlastní DDD firmu. Její práce se jí stala vášní a koníčkem. V roce 2013 při zakládání společnosti s.r.o. přijala nabídku podílet se na vedení firmy DDD Služby s.r.o. jako vedoucí odštěpného závodu.

 

Po přechodu zpět na fyzickou osobu zůstala firmě věrná a setkáte se s ní na klientské lince, kde nezastupitelně odvádí svou práci. Mnoho spokojených klientů si chválí její jednání, které jim zcela změnilo panickou hrůzu z objevení štěnice v jejich lůžku.

 

Podává erudované a kompletní informace o způsobu likvidace škůdců a v co nejkratším možném termínu vysílá na místo specializovaného technika.

 

Ion Cociu

 

Vedoucí servisní technik firmy Tomáš Jíra. V oboru DDD se pohybuje od roku 2011. Jeho prací je péče o firemní zákazníky s nejvyšší mírou požadavků na kvalitu prováděných servisů stejně, jako provádění ošetření v domácnostech jednotlivých klientů firmy.

 

Vždy odvádí pečlivou, profesionální, diskrétní a kvalitní práci a především díky němu získává naše firma skvělá hodnocení od zákazníků a daří se nám udržet si klíčové firemní zákazníky.

 

 

 

CERTIFIKÁTY A POVOLENÍ K VÝKONU ČINNOSTI

 

           

 

  

 

 

 

Z TISKU - napsali o nás a s námi

 

Problematika štenic názorem specialisty

 

KAUZA: Když se majitel domu brání proti psům jedem

 

 

Mapa stránek


Úvodní strana Hubení štěnicDeratizaceDezinsekce Pro firmy, HACCPPoradna, FAQ


Přehled škůdců Ceník pracíBezpečnostní informaceKontakt

 

 

Řemesla.eu - portál o řemeslech a řemeslnících 

Seo servis  Katalog odkazů  CZIN.eu  Pagerank změřil www.CZIN.eu  Portály měst - informační portály více než 250 vybraných měst České republiky 

Katalog Bezva Portál  Europalist.euKatalog Začátek.cz  Nový katalog stránek 

Inzertní stránky Inzerce Mělník jsou k dispozici zdarma a bez registrace.

 

 

Štítky

štěnice garance kousnutí krev rus šváb vosy sršně hnízdo myš potkan krysa rada dokumentace záruka ddd domácí postelní deratizace dezinfekce dezinsekce ploštice hubení hmyz hlodavci haccp holubi firma zkušenosti mravenci

   Benešov  Beroun  Blansko  Brno  Bruntál  Břeclav  Čáslav  Česká Lípa  Česká Třebová  České Budějovice  Český Krumlov  Děčín  Domažlice  Frýdek-Místek  Havlíčkův Brod  Hodonín  Hradec Králové  Cheb  Chomutov  Chrudim  Jablonec nad Nisou  Jeseník  Jičín  Jihlava  Jindřichův Hradec  Karlovy Vary  Karviná  Kladno  Klatovy  Kolín  Kroměříž  Kutná Hora  Liberec  Litoměřice  Louny  Mělník  Mladá Boleslav  Most  Náchod  Nový Jičín  Nymburk  Olomouc  Opava  Ostrava  Pardubice  Pelhřimov  Písek  Plzeň  Praha  Prachatice  Prostějov  Přerov  Příbram  Rakovník  Rokycany  Rychnov nad Kněžnou  Semily  Sokolov  Strakonice  Svitavy  Šumperk  Tábor  Tachov  Teplice  Trutnov  Třebíč  Uherské Hradiště  Ústí nad Labem  Ústí nad Orlicí  Vsetín  Vyškov  Zlín  Znojmo  Žďár nad Sázavou

 

 

© 2010-2018 Tomáš Jíra, www.ddd-sluzby.cz, Masarykova 596, 284 01 Kutná Hora, tel.: 776015050, 608654098, IČ: 66488907