tel. 776 01 50 50           

 

 


HLAVNÍ STRANA

SLUŽBY PRO DOMÁCNOSTI

SLUŽBY PRO FIRMY A SVJ

ŠTĚNICE DOMÁCÍ


PŘEHLED ŠKŮDCŮ    CENY SLUŽEB

NEJČASTĚJŠÍ DOTAZY

BEZPEČNOSTNÍ INFO    KONTAKT

 

Zásady používání webu a ochrana osobních údajů na webu - GDPR

 

 

KONTAKT, INFORMACE O FIRMĚ, SPOLUPRÁCE, CERTIFIKÁTY A POVOLENÍ K VÝKONU ČINNOSTI

 

 

 

KONTAKTNÍ ÚDAJE

 

Ion Cociu

DDD Služby

 

tel.: 776 01 50 50, 727 828 182

 


 

KONTAKTNÍ FORMULÁŘ

 

Důležité upozornění: VŽDY uvádějte telefonní kontakt na sebe. Není v našich silách odpovídat písemně na všechny dotazy, u většiny z nich bývá o mnoho rychlejší a pro vás srozumitelnější, bez nutnosti dodatečných dotazů, když vám zavoláme. Nebude-li uveden telefonní kontakt vyhrazujeme si právo na dotaz nereagovat.

 

Děkujeme za pochopení.

 

 


 

Sídlo firmy:

Studentská 3278, 276 01 Mělník

(na uvedené adrese není provozovna)

 

IČO: 28112041

 

email: ddd@ddd-sluzby.cz

facebook: https://www.facebook.com/dddsluzbycz/

 

web: http://www.ddd-sluzby.cz

 

další weby:

http://www.stenice-postelni.cz

 

 

 

Jsme členem sdružení DDD a evropské konfederace CEPA.

 

 

O FIRMĚ

 

Jsme v oboru od roku 2001

Firma Ion Cociu, DDD Služby je nástupnickou firmou společnosti Tomáš Jíra, DDD Služby, která ukončila činnost v roce 2018 z důvodu přestěhování majitele mimo ČR.

 

Protože se jedná o rodinnou firmu, došlo k převedení celé činnosti na dalšího jejího člena, který nadále pokračuje v tradici a zachovává nastavenou kvalitu poskytovaných služeb v plném rozsahu.

 

Firma se zabývá činnostmi deratizace, dezinsekce a dezinfekce, tedy hubením obtížného hmyzu a škodlivých hlodavců, ale také opatřeními k zabránění hnízdění a dosedání holubů aj. Sídlo firmy je v Mělníce, avšak působí na celém území ČR.

 


 

LIDÉ

 

Ion Cociu

 

Do roku 2018 vedoucí servisní technik firmy Tomáš Jíra. V oboru DDD se pohybuje od roku 2011. Jeho prací je péče o firemní zákazníky s nejvyšší mírou požadavků na kvalitu prováděných servisů stejně, jako provádění ošetření v domácnostech jednotlivých klientů firmy.

 

Vždy odvádí pečlivou, profesionální, diskrétní a kvalitní práci a především díky němu získává naše firma skvělá hodnocení od zákazníků a daří se nám udržet si klíčové firemní zákazníky.

 

Od roku 2018 převzal firmu a nadále udržuje vysoký standard poskytovaných služeb v plném rozsahu.

 

 

Šárka Cociu

 

V oboru působí od roku 2011, kdy založila vlastní DDD firmu. Její práce se jí stala vášní a koníčkem. V roce 2013 při zakládání společnosti s.r.o. přijala nabídku podílet se na vedení firmy DDD Služby s.r.o. jako vedoucí odštěpného závodu.

 

Po přechodu zpět na fyzickou osobu zůstala firmě věrná a setkáte se s ní na klientské lince, kde nezastupitelně odvádí svou práci. Mnoho spokojených klientů si chválí její jednání, které jim zcela změnilo panickou hrůzu z objevení štěnice v jejich lůžku.

 

Podává erudované a kompletní informace o způsobu likvidace škůdců a v co nejkratším možném termínu vysílá na místo specializovaného technika.

 

 

 

 

CERTIFIKÁTY A POVOLENÍ K VÝKONU ČINNOSTI

 

odpovědný zástupce: Tomáš Jíra

 

           

 

  

 

 

 

Z TISKU - napsali o nás a s námi

 

Problematika štenic názorem specialisty

 

KAUZA: Když se majitel domu brání proti psům jedem

 

 

Mapa stránek


Úvodní strana Hubení štěnicDeratizaceDezinsekce Pro firmy, HACCPPoradna, FAQ


Přehled škůdců Ceník pracíBezpečnostní informaceKontakt

 

 

Seo servis  Katalog odkazů  CZIN.eu  Pagerank změřil www.CZIN.eu  Portály měst - informační portály více než 250 vybraných měst České republiky 

Katalog Bezva Portál  Europalist.euKatalog Začátek.cz  Nový katalog stránek 

Inzertní stránky Inzerce Mělník jsou k dispozici zdarma a bez registrace.

 

 

Štítky

štěnice garance kousnutí krev rus šváb vosy sršně hnízdo myš potkan krysa rada dokumentace záruka ddd domácí postelní deratizace dezinfekce dezinsekce ploštice hubení hmyz hlodavci haccp holubi firma zkušenosti mravenci

   Benešov  Beroun  Blansko  Brno  Bruntál  Břeclav  Čáslav  Česká Lípa  Česká Třebová  České Budějovice  Český Krumlov  Děčín  Domažlice  Frýdek-Místek  Havlíčkův Brod  Hodonín  Hradec Králové  Cheb  Chomutov  Chrudim  Jablonec nad Nisou  Jeseník  Jičín  Jihlava  Jindřichův Hradec  Karlovy Vary  Karviná  Kladno  Klatovy  Kolín  Kroměříž  Kutná Hora  Liberec  Litoměřice  Louny  Mělník  Mladá Boleslav  Most  Náchod  Nový Jičín  Nymburk  Olomouc  Opava  Ostrava  Pardubice  Pelhřimov  Písek  Plzeň  Praha  Prachatice  Prostějov  Přerov  Příbram  Rakovník  Rokycany  Rychnov nad Kněžnou  Semily  Sokolov  Strakonice  Svitavy  Šumperk  Tábor  Tachov  Teplice  Trutnov  Třebíč  Uherské Hradiště  Ústí nad Labem  Ústí nad Orlicí  Vsetín  Vyškov  Zlín  Znojmo  Žďár nad Sázavou

 

 

© 2008 - 2018 Tomáš Jíra, všechna práva vyhrazena